Back
Next

Šestikomorový okenní systémŠestikomorový profil dosahuje hodnoty koeficientu tepelného prostupu U= 1,18 W/m²K (varianta s ocelovou výztuhou), což jej řadí mezi absolutní špičku vícekomorových profilových systémů. Úspora tepelné energie je jednou z priorit moderního bydlení a právě těmto požadavkům vychází inovovaný profilový systém vstříc. Stavební hloubka 74 mm umožňuje i přes šestikomorové uspořádání vložení velké ocelové výztuhy, která zaručuje stabilitu profilu a bezvadnou funkčnost okna.


Výhody profilového systému S 8000IQ na první pohled


výborné tepelně izolační vlastnosti díky své konstrukci a stavební hloubce 74 mm
automaticky pracující větrací systém GECCO 3 (GEALAN CLIMA CONTROL)
výborné statické vlastnosti oken díky použití velkých ocelových výztuží
zvýšená ochrana proti vloupání díky velké stavební hloubce a bezpečné montáži kování odpovídající design s elegantními konturami
úzké pohledové šířky profiluProfilový systém s kompletním vybavením


Nový systém se stavební hloubkou 74 mm má všechno, co Vaše okna potřebují: výborné tepelně izolační vlastnosti, účinnou zvukovou izolaci a všechny předpoklady pro dlouhou životnost. Aby mezi Vašimi čtyřmi stěnami vládla klimatická pohoda a vyrovnaná vzdušní vlhkost místnosti s ohledem na teplotu, lze okna GEALAN opatřit automatickým větracím systémem GECCO 3 (GEALAN CLIMA CONTROL). Okna z profilového systému S 8000 IQ přesvědčí také úzkými pohledovými šířkami, měkkými konturami, nadčasovou elegancí, estetikou a lesklým povrchem.


BarvyGealan nabízí své produkty nejen ve standardní bílé barvě, ale též i v barevných provedeních. Aby bylo dosaženo maximální stálosti vůči povětrnostním vlivům, tak jako u bílých profilů, je při výrobě barevných profilů použita vysoce moderní technologie tzv. koextruze. Jde o nanášení polyakralátové barevné vrstvy na bílé těleso profilu ještě hubicí vytlačovacího stroje. Tímto procesem vzniká neoddělitelné spojení barevné vrstvy akrylátu se základním profilem. Ve standardním sortimentu naleznete 11 RAL barev. V sortimentu firmy pochopitelně nechybí ani oblíbené dekory dřeva. Jedná se o fólii imitující barvu i povrch dřeva, která se technologií kašírování nanáší na základní profil. V našem běžném sortimentu naleznete 11 dřevodekorů, odkaz mezi kterými si jistě vyberete.


ZaskleníStandardně provádíme zasklení tepelně izolačním sklem Float 4 - 16+Ar - Planibel Top 4, U = 1,1. Možné použití barevných meziskelních rámečků. Dle požadavků odběratele je rovněž možné použití skel bezpečnostních, zabarvených, reflexních, ornamentních, protipožárních. Pro dokonalý vzhled je rovněž možné použít meziskelní mřížky šíře 8, 18, 26 a 45 mm v různém barevném provedení.


Kontaktní informace

Hejduk Pavel ml.
Telefon: +420 777 401 443
Email: hejduk.pa@seznam.cz


Vytvořil Jaroslav Sokol 2014 | sokol.jaroslav@email.cz
Ke stažení:
katalog dveří PORTA DOORS 11,4 MB
katalog dveří INVADO 54,0 MB
soubor ve formátu PDF
soubor ve formátu PDF

Hejduk Pavel st.
Telefon: +420 608 084 363
Email: hejduk.pa@seznam.cz
soubor ve formátu PDF
katalog dveří DRE 69,2 MB
katalog dveří SOLODOOR 14,5 MB
soubor ve formátu PDF